Celkem:
členů3636
aut692
témat1283
příspěvků19391

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

20. NISSAN SRAZ
Useph

27.03.2018 12:38:07
Nazdárek nissanbando,
jaro už klepe na dveře a počasí se zatím stále rozhoduje, jak vlastně bude, nicméně by mě zajímalo, jestli už se zvažují nějaké termíny na jubilejní kulatý 20. nissan sraz? Vím, že je s tím vždycky moc práce a že nyní to bude o to těžší, když jde o velký jarní kulatý sraz, ale ptám se i z důvodu, že bych si potřeboval naplánovat směny v práci, proto se ptám s předstihem. A samozřejmě se už nemůžeme dočkat, stejně jako každý rok smajl 26

janinka

28.03.2018 09:41:22
No také by mě zajímal termín,čas kvapí a je toho moc.

puczmeloun

Toto si vůbec nepamatuju :)

19.04.2018 18:31:11
Ahoj. Srazík bude, ale vidím to až na září, V červnu je hodně svateb, a já jsem te´d spíš více na slovensku než v čechách ... Nicméně, pokud by se našli aktivsti, na které můžeme předelegovat většinu práce, tak se nebráníme smajl 11

janinka

20.04.2018 05:41:21
Mně osobně září vyhovuje , v létě toho je hodně a pak už je klid .Chtělo by to ale zkraje dokud bude hezky. smajl 1

Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme