Celkem:
členů4340
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

Silvia s12
kubi
Příspěvků: 2



21.02.2015 23:36:19
Zdravím,jsem zde nový tak se omlouvám jestli bude tento topic vadit ale napadlo mě že by mi mohl někdo pomoci �� mám nissana silvii s12 s motorem 2.0 107kw kód motoru fj20e..zajímalo by mě jestli má někdo stejné auto �� a teď k věci...při startování mi cvaká rozvodový řetěz..tak se chci zeptat jestli někdo nevíte kde koupit rozvodový řetěz se vším všudy..kladky atp..�� zkoušel jsem hledat ale bohužel nic jsem nenašel..pokaždé na jinačí auto a tak �� byl bych vám moc zavázán kdyby jste mi tu někdo hodil nějaký link kde to sehnat nebo tak,díky moc a přeji pěkný den ��


tom
Příspěvků: 2523



24.02.2015 21:38:59
A to cvaká jen při nastartování? Aby tam nebyl hydro napínák. To pak občas dělá i jen to, že nedrží klapka v olejovém filtru.


kubi
Příspěvků: 2



25.02.2015 06:37:44
Cvaká a tak všelijak chrastí..ale když se motor zahřeje tak je to ok �� každopádně uvidíme no...napsal jsem pár firmám co by to uměli sehnat tak uvidíme...radši to vyměním vše když se to už bude dělat ��


Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme