Celkem:
členů4325
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů
nissan-club.cz / Diskuze / Nissan Europe / Zcela nový Nissan JUKE s osobitým stylem, vyšším výkonem a přelomovými technologiemi definuje revoluční koncept kompaktního crossoveru.

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

Zcela nový Nissan JUKE s osobitým stylem, vyšším výkonem a přelomovými technologiemi definuje revoluční koncept kompaktního crossoveru.
puczmeloun
Příspěvků: 1821

Toto si vůbec nepamatuju :)

03.09.2019 18:09:52
PAŘÍŽ – Téměř jedno desetiletí je Nissan JUKE v segmentu kompaktních crossoverů opravdu výraznou osobností a synonymem zábavy. Proto přichází jeho nová generace definovat tento segment znovu. Tak jako předchozí generace přináší i nový JUKE zábavu za volantem doplněnou o novou úroveň výkonu a technologií, které jsou zasazeny do nápadného a ještě prostornějšího crossoveru ve stylu kupé.


czechrepublic.nissannews.com/cs-CZ/releases/zcela-novy-nissan-juke-s-osobitym-stylem-vyssim-vykonem-a-prelomovymi-technologiemi-definuje-revolucni-koncept-kompaktniho-crossoveru#?


Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme