Celkem:
členů4354
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

gps
adejt.a
Příspěvků: 1



16.01.2019 19:36:54
Ahoj,pred mesicem jsem koupil nissan qasqai a po nastartovani auta mi zhruba po dobu jedne minuty a pri couvaní piska nejaky nejaky signal,slysim to v levo u dveri pod palubkou.Volal jsem predchozimu majiteli a ten mi rekl ze auto bylo firemni a ,ze tam dali gps firma krachla atuta rozprodaly a zapomeli gps odstranit.Je to neprijemny po nastartovani to porad piska .Prosim o radu jak to odpojit,Dekuju za rady.


Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

17.01.2019 13:58:11
Zdravím tě
Jako první bych šel po zdroji to znamená najít modul. Kouknout kolik tam je na přívodu vodičů jestli tam je jednoduchej to znamená pouze GPS modul tak by tam měli vést dva vodiče pouze na napájení na hulváta střihnout a konce zaizolovat pokud jich tam bude víc muže být hlídaný i palivový systém tak musíš jít po svazku a dohledat kam to všechno vede a tam teprve odstraňovat.



Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme