Celkem:
členů4354
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů
nissan-club.cz / Diskuze / Terrano / Elektroinstalace / nefunguje el.stahovanie okien

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

nefunguje el.stahovanie okien
Neaktivní člen




04.01.2011 14:02:58
Mam terranoII 2001 nefunguje mi stahovenie okien uspolujasca a vzadu jedine co ide je u sofera poistki som pozrel preistotu vsetik su ok nefunguje to ani na dverach ani na tom paneli medzi sedadlamije uplne jedno v akej polohe mam to tlacitko na ovladanie okien nejdeto akobi to nemalo stavu.Ak viete porate vopred dik.


juraj
Příspěvků: 10



04.01.2011 14:10:44
este ma napadlo ci to najde cez niejake relatko ak ano tak ako bi som ho nasiel


tom
Příspěvků: 2523



04.01.2011 14:22:42
U řidiče to jde při ovládání mezi sedadlama,a nebo na dveřích? Předpokládám,že u sedadel máš všechny čtyři a na dveřích řidiče jen řidičův ovladač.
Pokud jsou dobré pojistky,začal bych hledat mezi těmi sedadly.


juraj
Příspěvků: 10



04.01.2011 15:25:33
u sofera to je len na dverach sofera medzi sedadlami na tom paneli je tlacitko ktorim zapinas bud ovladanie na dverach alebo stoho panelu a len spolujascove a zadne okna takze su 3tlacitka na okna a 1 tlacitko ovladacie but to ovladas na dverach alebo s toho panelu madzi sedadlami


tom
Příspěvků: 2523



04.01.2011 17:03:03
Takže nefunguje vše to,co je ovládáno z prostoru mezisedadel.


juraj
Příspěvků: 10



04.01.2011 17:51:58
presne jak pises tom nefunguje to



Tur
Příspěvků: 50



06.01.2011 15:36:22
Já teda nechci z nikoho dělat soba nebo tak ale ten čudlík co je mezi sedadlama je zamykání ovládání oken.Ovládání mezisedelním panelu je jen na okno spolujezdce a zadních.A zadní mají na dveřích taky svoje ovládání.Tudíž pokud je zmáčklé jde otevřít jen řidičovo okno a to na dveřích.Možná bych hledal chybu tam.


Neaktivní člen




06.01.2011 15:41:19
Tak jako píše Tur,na tunelu u prostřed je zámek,pokud zamáčkneš,je zamčen,pokud je nahoře,je odemčeno,platí to pouze na zadní okna,ale pokud je vycvaklej a nejdou otevřít,tak je pšatnej kontakt v tom tunelu,v těch vypínačích je to zaoksidováno,mě to dělá taky,ale já s tím nekolíkrát zavergluju nahoru a dolu a mačkám to třeba 20x rychlo za sebou a oni se rozjedou po chvilce smajl 1

Nwbo pokud budeš nutně potřebovat otevřít okna,tak cigáni v Ostravě doporučují CIHLU,nebp DLAŽEBNÍ KOSTKU smajl 1 to mi ukázali na mojem Kamionu smajl 1 a fungovala ta cihla smajl 1


juraj
Příspěvků: 10



07.01.2011 23:05:30
chlapci moji teranacky okna uz idu nielen hore dole ale aj doprava a dolava vipinace boli ok okrem jedneho na dverach ale dal sa pekne rozobrat vicistil som kontakti a bol jak novi a ta chyba bola v matorcekoch musel som ich vibrat rozobrat vicistit od tej vazelini ktorov je namazani snek a kolecko ktore toci kolecko s lankami to uz nebolo mazivo ale lepidlo a ten chudak motorcek to nevladal potiahnut len cvakol a to bolo vsetko ale teras idu jak gula.


Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

07.01.2011 23:25:52
No super tak hlavně když to maká smajl 44


Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme