Celkem:
členů4354
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů
nissan-club.cz / Diskuze / Terrano / Elektroinstalace / Signalizace pohonu 4 x 4 na palubní desce

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

Signalizace pohonu 4 x 4 na palubní desce
Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

19.11.2010 22:49:47
smajl 36
Přivítal bych radu, jak odstranit trvalé svícení indikace pohonu 4 x 4 na přístrojové desce. Domnívám se, pokud by byl přístupný snímač, že by šlo o nenáročnou opravu. A právě s umístěním tohoto snímače by mi mohli poradit zkušení Terranisté, kterých je mezi námi jistě dost. Vždyť jen co všechno jsem se od kolegů dozvěděl při minulém srazu. V servisu na to zapomněli a já si toho nevšiml. Vím, je to "prkotina", ale docela to klame, takže mám najeto již pár kilometrů se čtyřkolkou na obyčejné silnici, a to je asi zbytečné. Těším se na Vaše rady. Zdraví tonda.

smajl 37
Lehni pod auto hlavou do zadu na pravý straně rozvodovky je to popslední díl převodovky s výstupem kardanu by mnělo bejt čidlo na 4x4 wd maximálně tam budou dvě záleží na typu převodovky

smajl 37
Tady by to mělo být

smajl 37
Děkuji, ale obrázek přišel příliš malý. Nebyl by tam větší? . Jestli máš naskenovanou stránku, pošli mi ji na privátní mail: tonik.kraus@worldonline.cz. Děkuji a zdravím, tonda .

smajl 37
pokus číslo 2

smajl 37
No tak mě zas dnes několikrát při jízdě v terénu problikla kontrolka 4wd.myslíte si že by stačilo se v tom čidle lehce porejpat?Nebo by jste v tom viděli něco jako problém.Myslim že kontakt na čidle by mohl zlobit.Ale jak píšu stalo se mi to tak třikrát nebo sem si třikrát všiml.

smajl 37
Zkus nejprve na tom čidlu vyčistit a pořádně stisknout konektor a uvidíš co dál....jestli to bude OK, nebo zase blikat, potom už by asi bylo čidlo v prde...

smajl 36
Zdravim Vas Pani

Chcem vediet ze ked si dam prevod 4L tak ci je vtom zahrnuta uzavierka zadneho diferaku. Pajero to tak vraj ma. Ked si dam len 4H tak viem ze sa zadne kolesa naraz stale netocia pri prehrabnuti ale pri 4L mam taky dojem ze idu oba stale. Je to tak ?

Popripade mate ktomu niekto nejake dokumentacie ?

zdroj internet



Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme