Celkem:
členů4354
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů
nissan-club.cz / Diskuze / Terrano / Elektroinstalace / Terrano TD 7,5L/100km -Riadiaca jednotka

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

Terrano TD 7,5L/100km -Riadiaca jednotka
Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

27.09.2010 15:19:25
smajl 36 Caute
Kupil som Terrano r.v. 2001 v dobrom stave.
Vec sa ma tak,ze ked som si ho prisiel prevziat bola odpojena bateria.Pri prevoze domov mi blbol teplomer (Ukazovalo prehriatie motora-pri spomaleni a zastani teplota klesla),neskor smiesne blikal display (ako na strarej kalkulacke- stvorceky alebo uplne neukazoval).Svieti kontrolka ABS.Dalsia vec je, ze motor asi nesiel na plny vykon (maly kopec na dialnici som musel dat 4) Pri trase 1400 km spotreba cca 7,5/100km
Bude toto vsetko sposobene riadiacou jednotkou a tym,ze bola odpojena baterka alebo je mam hladat chybu niekde inke? V servise som este nebol,nakolko nie som v krajine a auto zatial stoji.

smajl 37 Ta spotřeba je super!! a to ostatní? že by bylo řídící jednotkou se mě nezdá, hledal bych závady jinde.
Začal bych výměnou všech filtrů včetně palivového, kontrolou jednotlivých čidel ABS, to svícení (nesvícení) displeje, to asi neopravš - jiný sdružený přístroj sehnat na vrakovišti, a to přehřívání - asi nezapínají větřáky to asi taky nebude špaznou jednotkou, ale zkontrolval bych pojistky, relátka, případně nějaké čidlo, nebo motorky ve ventilátoru, kabeláž apod. Na to by to asi chtělo schéma, ale aspoň bych zkusil ty pojistky a zkusil bych vzuít drát a z baterky vyzkoušel zda se roztočí ventilátory na přímo.

smajl 36Čau,mám v podstatě ten sám problém,jen jezdím pořád po městě a tak jezdím zhruba za 9L. U nás jsou asi divní automech. protože za rok a půl co to mam jsme na nic nepřišly.A tak tě prosím když na něco příjdeš jestli by si napsal oč jde.Třeba máme podobnou závadu.Už mě to zjišťování přestává bavit. Mnoho zdaru.

smajl 37Terano nema klasicke elektricke ventilatory.Sucast vodnej pumpy je aj thermo spojka na ktorej je uchytena vrtula.Ta sa volne otaca a po prehriati motora sa zopne .Co sa tyka vykonu videl by som to na pal filter,alebo vadnu vahu.Displey neopravis treba ho vymenit.Na Abs je najcastejsi problem predny snimac.Najskor skontroluj kolko je vody v chladci a v nadrzke.


zdroj: Internet


Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme