Celkem:
členů4339
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů
nissan-club.cz / Diskuze / Terrano / Elektroinstalace / Zadní stěrač NEFUNGUJE

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

Zadní stěrač NEFUNGUJE
Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

27.09.2010 15:12:54
smajl 36
Ahoj,
a moooooc prosím o radu:
nefunguje mi zadní stěrač, pojistka je v pořádku. Než se začnu vrtat ve dveřích, nemá náhodou cenu zkontrolovat třeba relé? Kde jej najdu a jak jej proměřím? Nebo neví někdo z vás, kde mám hledat, případně kde mám co naměřit za napětí, abych nemusel procházet každý kabel ?
Díky mooooc za pomoooooc


smajl 37Než budeš fárat po drátech a rele tak máš jednodušší sundat na zadních dveřich tapec (otázka 3 minut) a proměřit jestli jde napětí do motorku stěrače.....pak teprve hledej problem jinde.

smajl 37Díííky
naměřeno napětí... byla rzí zadřena hřídel pohonu v soukolí motorku. Stačilo rozebrat, sešmirglovat, namazat...a funguje :+)))

smajl 37přesně tak 80 % závad je že je to komplet zadřený ta hřídelka a zbylých 19 % je že je přežvejkanej drát v harmoniuce mezi dveřma a kastlí a to poslední 1 % jsou ostatní závady.

zdroj: InternetZpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme