1.1.1970 01:33:32
Toto téma slouží k diskuzi ke srazu a vašim dotazům. Veškeré info najdete buď v detailu srazu, v tématu XIII. nissan sraz - info a nebo se ptejte v IZ nebo zde
Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.
... Ale neboj, za chvíli nám začínají prázdniny, ty utečou jako voda a než se nadějeme, tak se pojedeme hromadně opít 

.V září mám malé výročí(ta paní co se o mě vzorně stará to dělá zcela dobrovolně a již dvacet let) ,syn bude dělat reparát maturity ze slohu,a ještě sraz nissan - clubu,,nevím-nevím pajšl mám jenom jeden
jen aby vyšla ta dovolená
ale když to půjde, přijedeme spolu s přítulkyní

.
Bude to dost nadupané časově,tak aby se to stihlo před odjezdem na spanilku.



Játra si nechám zase ztvrdnout přímo na místě, mimo srazy se tím nezatěžuji.
.... máte se na co těšit
)).... já hlásím, že budu v cíli ještě dřív, než celá soutěž začne 


... A nejlépe do Pardubického kraje....
Ty jsi fakt kus koně.....
de to pak do penez
Pokud to víš, písni mi na telefon, zkusím je někde sehnat.