Celkem:
členů3926
aut739
témat1347
příspěvků19510

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů
nissan-club.cz / Diskuze / O srazech a akcích clubu / XXI. Nissan sraz Dolce trutnov

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

XXI. Nissan sraz Dolce trutnov
puczmeloun

Toto si vůbec nepamatuju :)

04.05.2019 23:24:38
zakládám diskuzi k tématu. takže se ptejte, piště návrhy a napády a tak vůbec smajl 11

Useph

Nissan Primera

10.05.2019 20:10:41
kdy si budeme moc postavit toho sněhuláka?

Useph

Nissan Primera

24.07.2019 11:29:12
Jak to vypadá s tou změnou termínu, bude se něco měnit, nebo ne?

puczmeloun

25.07.2019 14:20:22
Ještě řeším. Bohužel nějak nemám čas smajl 6

puczmeloun

19.08.2019 18:11:46
Přátelé kamarádi.

Letošní oficiální 21. sraz jsme byli nuceni kvůli postupně umírající neúčasti zrušit. Nicméně díky tomu, že jsme blokovali místo v kempu, a museli kvůli nám odřeknout několik akcí, tak jsem dostal z kempu docela fest vynadáno. Díky Esender Dominik, jsme se rozhodli, že se udělá alespoň neoficiální akce, přátelské posezení, s tím, že kdo může, tak dorazí.

Proto se, prosím hlašte, kdo budete chtít na facebooku a přímo Dominikovi. www.facebook.com/events/343943679825624/

21. sraz uděláme až na jaře 2020. Nyní vymýšlíme pravidla, jak těmto situacím zamezit. O všem budete informování předem. Předpokládám, že termín bude zveřejněn na podzim roku 2019.

Za O.S. Nissan-Club
Puczmeloun

Bedy

14.09.2019 21:34:32
Ahoj všem příznivcům a členům klubu Nissanu. Po delší době jsem navštívil stránky klubu a byl jsem překvapen, jak je to tu dle mého názoru jiné než dříve.Spíš uspávající. Vím, že nemohu nikoho a já už vůbec ne odsuzovat, ale jsem vždycky chválil zájem lidí o dění v Nissan -klubu a ono to vlastně je jinak.Já osobně si moc vážil lidí co se o klub starají na úkor svého soukromí a tady čtu, že ani už srazy se nekonají. Je to škoda. Já tedy osobně jsem ukončil na dlouho své působení na srazech a pod. , ale to bylo kvůli problémům se zdravím a ne proto, že si nenajdu čas.Po letech jsem doufám porazil sviňu raka a tak doufám, že se s vámi opět a rád potkám. Čas je vždycky možné si najít a setkat se s dobrými lidmi jako jsou Nissaňáci, Tak vám držím palce a snad se to nějak srovná a budete zase ta super parta. A dobrá zpráva pro mne je i ta, že jsem si po 6-letech opět koupil Nissana -X traila.Tak se snad někdy potkáme.
Zdraví vás BEDY

janinka

15.09.2019 09:03:53
Neboj sraz zase bude,jen letos prostě nějak nebyl čas na jaře a podzimní termín hodně lidem nevyhovuje.Tak snad na jaře se vrátí vše do starých kolejí.

Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme