Celkem:
členů4354
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů
nissan-club.cz / Diskuze / O srazech a akcích clubu / XXI. Nissan sraz Dolce trutnov

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

XXI. Nissan sraz Dolce trutnov
Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

21.06.2020 21:06:58
Jani promiň ale bukovat kemp do předu je nesmysl a kór když nikdo nevěděl co bude nebo nebude, nehledě na to že rezervovat ubytování pro nikoho již nebudeme aspoň teda já ani Dominik. Po loňské a předloňské zkušenosti kdy jsme měli v kempu bukovaných 50 míst to ve finále dopadlo tak, že jsme dostaly kartáč jak od Pepína tak Renaty a ještě po nás chtěly uhradit zbylá místa která jsme neobsadily, stačí se podívat do historie srazu kdo se přihlásil a nedorazil. Díky Dominikovi který aspoň z nějaké části obsadil místa kamarády tak i přes to jsme měly co dělat abychom to ukecaly a nemusely šahat do své kešeně a doplácet to.
Jestli si někdo myslí že na to má a popřípadě chce riskovat takovou to situaci tak prosím ale já to nebudu.Tento kemp jsme zvolily pro to že nám zde maximálně vycházely v tomto směru vstříc ale na druhou stranu se jím nedivím že přitvrzují pravidla když zabukujeme polovinu jejích ubytovací kapacity bez záloh a přijede nás stěží polovina.
Proto tímto chci oslovit ostatní pokud má někdo chuť, čas a rád riskuje nechť se toho ujme. Rád se přijedu pobavit bez starostí a stresu jak to vše v neděli dopadne.

S Pozdravem Hrudik


janinka
Příspěvků: 157



22.06.2020 09:12:24
Tohle chápu to je jasné ale vždy když se plánuje sraz je to hodně dopředu aby byl v campu volný termín.Každý si může rezervovat ubytování sám a sám si zodpovídat za to zda přijede nebo to bude muset zaplatit i tak ,tak se to dělá běžně.Ale to je jedno ,prostě opět bez srazu a to je špatné a to mě mrzí,neuvidíme se společně zas dlouhou dobu,škoda.


Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

22.06.2020 20:48:12
Věř tomu že to nemrzí jenom tebe


jozef1974
Příspěvků: 1536



23.07.2020 09:07:38
tak ako srazit se muzeme i tak, a ubytovani a stravu nech si resi kazdy sam , to mi prijde jednoduchsi, a kazdy si ta to zodpovi sam. Jen by to chtelo hodne dopredu termin aby neco zustalo k bydleni, mne osobne stači stan ale vzhledem k male Terezce to musim resit jinak.


janinka
Příspěvků: 157



24.07.2020 05:14:57
Přesně tak Jožko


janinka
Příspěvků: 157



10.07.2021 08:31:43
Tož děcka nletos žádný sraz ???😔😔😔😔


Risto
Příspěvků: 7

Winter

24.08.2021 13:45:53
brzy zapomeneme, jak vypadáme ,Zdravím!


janinka
Příspěvků: 157



25.08.2021 17:20:17
Přesně tak smajl 9


Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme