Celkem:
členů4354
aut784
témat1366
příspěvků19556

Nejbližší sraz
Členové on-line (1)
Chat OnLine: 1 členů
nissan-club.cz / Diskuze / Tuning a úpravy / Nový systém kontrol na STK

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Zpět

Nový systém kontrol na STK
Horal
Příspěvků: 558

v akci

23.01.2016 21:06:31
Jo jo ,
Za měsíc mě to čeká a jsem zvědav jak budou na Terranosaurovi hledat vin na rámu pod těmi všemi nástřiky. smajl 1 smajl 1 smajl 1



janinka
Příspěvků: 157



24.01.2016 08:23:48
Samé kraviny vymýšlejí,fakt děs


Demon
Příspěvků: 450



24.01.2016 10:54:33
Jen buzerujou nic víc smajl 43 smajl 43


Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

24.01.2016 18:39:34
To sem zvědavej já až tam pojedu výška or.185 mm já 215 mm ráfky ET-20 pneu 235/75R15 ochr.rám zahrádka pracovní světla to bude potom hukot smajl 1
Zajímalo by mě jak na T2 tak O1 mi poznaj zaslepenej EGR nebo přepsanej soft sou to hňupoviny a buzerace to co nemůžem to nám řeknou ale už nám neřeknou jak je možné naše úpravy zlegalizovat všude kolem to jde jenom u nás to nejde a nebo to jde ale za ukrutnej ranec kteraj nikdo z nás nedá. Sou to prostě hovada zatím to vypadá že Tuning i OffRoad u nás zanikne.


Turbik
Příspěvků: 52

Historiiii

12.02.2016 20:10:24
Milý Martine...
nešiř poplašné správy....já mám všehcny upravy na voze zapsané,váhu mám změněnou o 115kg,mám pevnostní nárazníky,navijáky...šnorchl..zahrádku..prahy...podvozek.....změnila se váha,šířka,délka a vejška.... kdo chce...cestu si najde...kamaráde...


Hrudik
Příspěvků: 1641

Tak to sem já

12.02.2016 21:15:26
Lubo nešířím poplašnou zprávu hodil jsem sem jenom odkaz jak to má fungovat. Je možné že se již našli způsoby jak určité ůpravy legalizovat ale o těch postupech ví pouze pár lidí a ostatní kteří k těmto lidem nemají blízko a chtějí si provést nějakou tu úpravu ať už Tuning nebo OffRoad sami jako dosud tak narazí na stk.


Turbik
Příspěvků: 52

Historiiii

13.02.2016 12:50:59
Ano..narazí....nic méně já třeba naviják mám zapsán necelej rok a to ještě STK neprudila..když jsem s tím dojel k zápisu..každej mi klepal na čelo....to bylo minulí rok..dbes to každy chce..nečekaně smajl 2 smajl 2
No....jde oto,že je více zpusobů,jak na to jít....kdo chce..cestu si najde...mám zapsáno co potebuju ale není to zadarmo a je třeba,aby dotyčny zvedl prdel od PC a šel zjišťovat....
Mohu navést a poradit......je to u všeho stejné....jak u Offu tak Tuningů....
ale nemyslím si že už se pár typů a možností mezi dotyčnými neobjevilo....


jozef1974
Příspěvků: 1536



15.02.2016 08:28:40
ja nemam zapsane nic smajl 9


Turbik
Příspěvků: 52

Historiiii

16.02.2016 18:13:01
Tvuj problém..když sjem ti to nabízel.... říkal jsi,,, nepotrebujem,, smajl 2



Horal
Příspěvků: 558

v akci

25.03.2016 23:49:24
Milé děti,a teď tady máme pohádku na dobrou noc. smajl 10

Tak a stalo se smajl 26
Terranosaurus nedostal technickou smajl 13 A proč? Protože majitel se striktně držel jak návodu tak i nařízení výrobce. smajl 5

V manuálu dodanému k vozidlu je zapsán rozměr pneu a ráfků jenž se má na daný typ vozidla použít,taktéž je tento rozměr zapsán na štítku jenž je na sloupku u řidiče.Jenomže problém nastal tehdy,když úředník opisoval rozměry do velkého techničáku.Ze čtyř rozměrů povolených Nissanem pro tento typ vozidla zapsal pouze dva!!!Takže se zase čeká,až se kdesi v dáli provede certifikace rozměrů pneu pro Terrano II a než úředník na základě papíru s razítkem dopíše chybějící rozměr do techničáku.

Nechť žije všemocné kulaté razítko smajl 1 smajl 1 smajl 1


jozef1974
Příspěvků: 1536



05.04.2016 20:40:04
tak u nas to taky chvili tahle buzerace fungovala kamery na STK mame uz asi 4 roky, ale nakolik sou u nas STK soukromne tak trhovy mechanizmus zafungoval, lidi chodili na STK tam kde prošli a STK kde delali komplikace zanikli anebo k nim nikdo nechodil tak boli hluboce v strate a museli se prispusobit.
Moje posledna STK: chlapik vlozil udaje do compu zavolal mne na cigu, že pri musime počkat až se to dostane do centralniho systemu,dal vozidlo brzdovu stolicu skusil svetla a zavolal mne na cigo,že pri kazde auto musi byt v dilne alespon 20min (sledujou to na kemere/.Na mou otazku jestli sem prosel odpovedel: jooo,sviti,brzdi, ostatni na kamere neodsledujou, podekoval nalepil nalepky a nechtel nic, jeste sem od neho dostal 2 ciga smajl 1


Horal
Příspěvků: 558

v akci

05.04.2016 21:42:47
Tak a je tu pokračování. smajl 3
Z centály v Budapešti přišla obálka a v ní dopis potvrzující správné rozměry pneu.Takže dnes návštěva dopravního oddělení a zapsání do velkého techničáku.A už jenom znovu navštívit STK a kola na autě zůstanou zcela legálně. smajl 44 smajl 7 Když už tam jsou od roku 2004 smajl 1 smajl 1 smajl 1

PS: když se pánům na STK nelíbí 16tky tak pro ně mám smutnou zprávu smajl 1 jsou povoleny i 17tky

PS: tak a po měsíci má konečně Terranosaurus technickou a může brázdit se svými papučemi všechny zpevněné i nezpevněné cesty a cestičky smajl 44


puczmeloun
Příspěvků: 1821

Toto si vůbec nepamatuju :)

09.04.2016 20:06:40
No tak to tedy by me zajimalo co ty moje katalazytaroy na mrdanu smajl 2


tom
Příspěvků: 2523



29.04.2016 20:15:55
Luboši, není pravda co píšeš. To že máš vše zapsáno, je spíše tím, že máš naprcáno známých, nebo se tam u Vás máte více rádi. U nás ti garantuji, že by jsi šel a šel a šel..... Jo, jinej kraj, jinej mrav.
smajl 1


Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme