06.06.2012 20:40:53
Toto téma slouží k diskuzi ke srazu a vašim dotazům. Veškeré info najdete buď v detailu srazu, v tématu XIII. nissan sraz - info a nebo se ptejte v IZ nebo zde
Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.
... Ale neboj, za chvíli nám začínají prázdniny, ty utečou jako voda a než se nadějeme, tak se pojedeme hromadně opít 

.V září mám malé výročí(ta paní co se o mě vzorně stará to dělá zcela dobrovolně a již dvacet let) ,syn bude dělat reparát maturity ze slohu,a ještě sraz nissan - clubu,,nevím-nevím pajšl mám jenom jeden
jen aby vyšla ta dovolená
. to dřív byla perioda dvakrát do roka....
ale když to půjde, přijedeme spolu s přítulkyní